Україна вийшла в плей-офф Світової групи Кубка Девіса

19,3 т.
Сергій Стаховський

Збірна України з тенісу, обігравши Австрію з рахунком 3:2, вийшла в плей-офф Світової групи Кубка Девіса. Вирішальне очко нашій команді приніс Сергій Стаховський, який у п'ятому поєдинку в чотирьох партіях переміг Денніса Новака - 6:3, 6:3, 6:7 (6:8), 7:5.

Матч тривав 3 години 6 хвилин і кілька разів переривався через дощ. Стаховський зробив 24 ейси, допустив шість подвійних помилок і реалізував 7 з 15 брейк-поінтів. У свою чергу, Новак виконав дві подачі на виліт, дев'ять разів помилився при введенні м'яча в гру і реалізував 3 з 9 брейк-поінтів.

"Ми провели гідний матч і перемогли. Вже 10 років Україна стукає в двері Світової групи. Ця наша мрія, до якої ми прагнемо. Завтра вранці відлітаю в Умаг і сподіваюся, що мене поставлять на середу, надавши два дні вихідних", - прокоментував результат Стаховський.

Таким чином, Україна отримала можливість поборотися за вихід в топ-дивізіон Кубка Девіса. Вже відомі 14 збірних, які є потенційними суперниками "синьо-жовтої" команди: Австралія, Бельгія, Канада, Німеччина, Японія, Казахстан, Польща, Швейцарія, Індія, Росія, Словаччина, Іспанія і Узбекистан.

Читайте: Збірна України стартувала зі складної перемоги в Кубку Девіса

Нагадаємо, що важливу перемогу на початку битви Україні приніс Сергій Стаховський.