Федерер зробив неймовірний камбек на Вімблдоні і з рекордом вийшов у півфінал

10,0 т.
Роджер Федерер

Швейцарець Роджер Федерер (3) здобув вольову перемогу у чвертьфіналі Вімблдону над хорватом Маріном Чілічем (9). Програючи під час зустрічі 0:2 за партіями, Роджер зумів здобути підсумкову перемогу - 6:7 (4:7), 4:6, 6:3, 7:6 (11:9), 6:3. Під час четвертого сету Федерер відіграв три матчболи. Поєдинок тривав 3 години 17 хвилин.

На рахунку Федерера 27 ейсів, 67 віннерсів, 24 невимушені помилки і 2 реалізованих брейк-пойнта з 9. На рахунку Чиліча 23 ейси, 7 подвійних і 36 невимушених помилок, 59 віннерсів і 1 реалізований брейк-пойнт з 8. Ця перемога стала 307-ю за рахунком на турнірах "Великого шолома". Таким чином, Роджер став абсолютно кращим тенісистом в історії за цим показником. До матчу з Чилічем Федерер ділив перший рядок за перемогами в матчах ТБШ з Мартіною Навратіловою, в активі якої 306 перемог.

Читайте: Як Федерер насолоджується Шараповою: відео з роздягальні б'є рекорди на Youtube

Зазначимо, що кілька днів тому на Вімблдоні відбулася найгучніша сенсація турніру.