15-річна українська тенісистка викликала фурор в Австралії, здобувши фантастичну перемогу над американкою

20,6 т.

15-річна українка Марта Костюк продовжує творити дива в дорослому світі тенісу. Юна киянка викликала справжній фурор на турнірі в Австралії, де в 1/8 фіналу здобула фантастичну перемогу над американкою Дженніфер Елі.

Наша співвітчизниця вчинила просто божевільний камбек, відігравшись після того, як поступалася 3 6, 1:5 і була за крок від поразки. Марта неймовірним чином відіграла матчбол і зуміла переломити хід зустрічі.

Читайте: 15-річна українська тенісистка обіграла росіянку на турнірі в Австралії: опубліковано відео

У підсумку за 2 години і 19 хвилин Костюк здолала суперницю в трьох сетах з рахунком 3:6, 7:5 7:5.

Наступною суперницею українки в чвертьфіналі турніру ITF з призовим фондом 60 000 доларів стане китаянка Сю Ван.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що 15-річна українська тенісистка зробила нереальний ривок в світовому рейтингу WTA, піднявшись на 278 місць.