Українка Світоліна виграла престижний тенісний турнір

2,6 т.

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний турнір "BMW Malaysian Open" з призовим фондом 250 000$. У фіналі харків'янка, під 2 номером, за 2 години 53 хвилини переграла канадську тенісистку Ежені Бушар (8): 6:7, 6:4, 7: 5.

Читайте: Дівчина дня: найкрасивіша тенісистка України

Матч для українки складався дуже непросто. Програвши першу партію на тай-брейку, Еліна вела рівну боротьбу у другому сеті, коли матч довелося перервати через дощ. Це допомогло більше нашій спортсменці, яка змогла вирвати перемогу, зрівнявши рахунок за партію.

У вирішальному сеті, який також декілька разів переривали через негоду, нерви міцніші виявилися у Світоліної. Наша тенісистка при рахунку 6:5 змогла взяти подачу суперниці і здобути перемогу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка поліпшила свої позиції в рейтингу кращих тенісисток планети (WTA) після успішного виступу на супертурнірі в ОАЕ. Еліна піднялася на три рядки і тепер займає 18-е місце в списку WTA.