Світоліна вперше у кар'єрі перемогла Азаренко і вийшла до 1/4 фіналу Wimbledon

29,6 т.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№75 WTA) у третьому колі Wimbledon обіграла другу ракетку Білорусі Вікторію Азаренко (№20 WTA). Поєдинок 1/8 фіналу завершився з рахунком 6:2, 4:6, 6:7 (9:11).

До цього суперниці 5 разів перетиналися між собою та жодного разу українка не перемагала.

Старт зустрічі розпочався невдало для 28-річної одеситки. Еліна не встигала за швидкими подачами суперниці, начисто програвши перший сет. 33-річна спортсменка з Білорусі грамотно зіграла на важливих подачах, не давши жодного шансу на брейк.

У другій партії Азаренко легко повела 2:0, але Світоліна змогла переламати матч. Українка з кожним геймом нарощувала потужність, глибину та силу ударів. Суперниця почала помітно видихатися, тоді як наша тенісистка продовжувала тримати ритм.

Єдине, чого не вистачало Світолін в цей момент, це спрямованого зворотного кросу.

Третій сет Еліна почала феєрично. Світоліна просто ганяла білоруску кортом, раз-по-раз розводячи її по різних кутках, оформивши ривок 3:0. Трохи розслабившись, представниця України віддала ініціативу опонентці і та змогла зрівняти рахунок.

Після цього пішла справжня гра нервів, де одеситка подекуди демонструвала геніальний теніс, а подекуди робила безглузді помилки. Матч дійшов до тай-брейку, де впевненіше зіграла 4-а ракетка України.

"Після народження доньки це другий найщасливіший момент мого життя. Така підтримка на трибунах, що мені складно стримати сльози. Це неймовірна перемога. Я знаю, як зараз важко українцям і тому билася за кожне очко", – прокоментувала перемогу Еліна.

У чвертьфіналі Світоліна зіграє з першою ракеткою світу Ігою Швьонтек.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!