З'явилося відео нагородження фристайліста Абраменка на Олімпіаді-2022

Український фристайліст Олександр Абраменко вдруге поспіль приніс країні медаль зимових Олімпійських ігор. Після перемоги у Пхенчхані-2018 33-річному спортсмену вдалося взяти "срібло" у Пекіні-2022.

Відео дня

Наш співвітчизник пробився до суперфіналу турніру з лижної акробатики з п'ятим результатом у кваліфікації. Виконавши досить складний стрибок, Абраменко отримав дещо скромні 116,50 балів.

Стрибок Абраменка у фіналі Олімпіади-2022.
Абраменко виграв "срібло" Олімпіади-2022
Результати фіналу з лижної акробатики.

Проте, як виявилося пізніше, українцю цього вистачило для другого місця. Напруга та тиск фіналу позначилися на виступі спортсменів. У підсумку Олександр програв лише олімпійському чемпіону Ці Гуанпу з Китаю, який набрав 129,00 балів. Третім став представник Олімпійського комітету Росії Ілля Буров (114,93).

Абраменко (крайній ліворуч) на п'єдесталі Ігор 2022.

Одразу після виступу на арені відбулася церемонія нагородження медалістів. Лише після отримання нагороди на обличчі Абраменка з'явилася щира посмішка.

Абраменко з прапором України.
Абраменко зі срібною медаллю Пекіна.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео вручення українському фристайлісту "срібла" Олімпійських ігор у Пекіні.

Зазначимо, що у суперфінал лижної акробатики не зміг пройти перспективний українець Олександр Окіпнюк, котрий напередодні сенсаційно виграв кваліфікацію. 23-річний уродженець Берегового фінішував дев'ятим.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністи Ірина Петренко, Анастасія Меркушина, Юлія Джима та Олена Підгрушна не змогли пробитися на п'єдестал Ігор-2022 у жіночій естафеті, посівши сьоме місце.