Збірні України й Росії влаштували битву в фіналі Кубка світу з фехтування в Сочі

20,2 т.

Збірна України з фехтування на шпагах серед чоловіків стала срібним призером етапу Кубка світу, який пройшов у російському Сочі. У вирішальному поєдинку підопічні Володимира Станкевича у запеклій боротьбі поступилися команді господарів – 35:41.

Про це повідомив офіційний сайт Національної федерації фехтування України. У боротьбі за "золото" тривалий час була рівна боротьба, потім росіяни вирвалися на шість очок. Наприкінці "синьо-жовті" скоротили відставання до трьох уколів, але сил на фінішний ривок уже не лишилося.

Фінал між збірними України та Росії.

Наша збірна помітно оновилася, оскільки ветерани Богдан Нікішин та Анатолій Герей завершили кар'єру. За українську команду у Сочі виступали Ігор Рейзлін, Роман Свічкар, Ян Сич та Микита Кошман. 19-річний Кошман дебютував на змаганнях такого рівня, але зумів допомогти партнерам. А Рейзліну, окрім успіху у командному турнірі, вдалося взяти бронзову медаль і в особистому.

Українці взяли медаль у Сочі.

На шляху до фіналу збірна України обіграла суперників з Азербайджану (45:22), Швеції (45:38), Японії (44:42) та Венесуели (34:19). Особливо яскравою стала перемога над олімпійськими чемпіонами-японцями. За 40 секунд до закінчення бою Сич зумів відіграти відставання у три очки, завдавши п'ять уколів поспіль та забезпечивши успіх.

Сич та Свічкар.

Ян Сич та Микита Кошман вперше завоювали нагороди Кубка світу. У дуелі за "бронзу" корейці перемогли венесуельців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, олімпійська збірна України звернулася до світу через ситуацію з агресією Росії.

Тим часом українська волейболістка-зірка TikTok звернулася до шанувальників.