Збірна України з волейболу здобула перемогу у кваліфікації на Олімпіаду-2024, але втратила шанс на пряму путівку

2,9 т.

Чоловіча збірна України з волейболу у 5-му турі кваліфікації на Олімпійські ігри-2024 перемогла команду Катару. Поєдинок у Бразилії завершився з рахунком 3:1 (25:22, 27:29, 26:24, 25:22).

Матч складався для підопічних Угіса Крастіньша невдало. Катар із перших хвилин захопив ініціативу, оформивши ривок 5:1. Половину сета українці були в ролі наздоганяючих, лише на 28-му розіграші зрівнявши рахунок (14:14). Рівна боротьба точилася до останнього, де впевненіше виявили себе наші співвітчизники.

Друга партія виявилася дзеркальним відображенням першої. Вже Україна лідирувала у дебюті, але втратила свою перевагу, віддавши перемогу катарцям.

Після цього збірна України сконцентрувалася і не дала супернику жодного шансу, вигравши третій та четвертий сети.

Для "жовто-синіх" це стало другою перемогою на турнірі, проте після поразки Чехії від Німеччини, наші співвітчизники втратили математичні шанси посісти друге місце в групі, що дає право зіграти на ОІ-2024.

Водночас Україна, яка посідає у світі 16-те місце, може відібратися на Ігри за своїм рейтингом. Щоб покращити свої шанси на це, українським волейболістам необхідно перемагати у двох наступних матчах кваліфікації проти Чехії та Німеччини.

Прохідну позицію потрапляння на Ігри до Парижа буде визначено після завершення поточного олімпійського кваліфікаційного турніру.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!