Збірна України програла Польщі у відборі ЧС-2024 з футзалу, пропустивши 3 голи поспіль. Відео

2,8 т.

Збірна України з футзалу програла команді Польщі у другому турі кваліфікації чемпіонату світу 2024 року. Поєдинок в угорському Береттьоуйфалу на арені "Пальфі Іштван Рендезвенічорнок" завершився з рахунком 2:3.

Поляки, після несподіваної поразки на старті відбору у грі з Сербією, демонстрували максимальну спортивну агресію та концентрацію. Україна до 13-ї хвилини зусиллями Корсуна та Педяша вела 2:0, але не змогла втримати перемогу.

Менше хвилини знадобилося Крезелю, щоб скоротити відставання, а на 20-й хвилині невдала гра нашого голкіпера, який зрізав м'яч у свої ворота, дозволила підопічним Блажія Корчинськи зрівняти рахунок.

У другому таймі бездоганно грав голкіпер Польщі Міхал Калужа, зводячи нанівець усі зусилля нашої атаки. "Жовто-сині" великими силами пішли в атаку, але на 34 хвилині пропустили фатальний гол від Міхала Марека.

У турнірній таблиці українці опустилися на третє місце, яке ділять із Польщею. 6 жовтня на підопічних Олександра Косенка чекає вирішальний матч із Сербією.

За регламентом переможець групи виходить у фінальну частину. Також на мундіаль потраплять 4 найкращі другі команди відбірного турніру.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!