В Італії відбувся турнір з кінного спорту серії Кубку Націй: як виступила Україна

1,9 т.

У Горла-Мінора, Італія, 27 квітня стартувала серія Кубку Націй з конкуру Longines EEF SERIES.

В змаганнях прийняла участь українська команда у складі Аліси Данилової, Миколи Пилипейко, Анастасії Бондаревої та Олександра Продана. З результатом 16 штрафних очок наша команда посіла 8-ме місце і зайняла 3-тю позицію у загальній класифікації регіональної групи Південь.

Загалом на цьому етапі відбуваються перші кваліфікаційні змагання за результатами яких 5 кращих команд з кожного регіону попадають у 2 півфінали. Півфінал груп Південь та Центр відбудеться наприкінці червня у Австрійському Відні. Наступні змагання за участю України відбудуться у перший тиждень червня у Афінах і для виходу у півфінал нас задовольнить будь-який результат.

Аліса Данілова виступала на 10 річній голштинській кобилі Кассінель, Микола Пилипейко на 9-ти річному меріні власного розведення Карат, Анастасія Бондарєва на 14 річному голштинському мерені Калдер а Олександр Продан на 11-ти річному бельгійському жеребці Манімейкер. У листопаді минулого року після тривалої перерви Україна у цьому складі з молодих вершників дебютувала у змаганнях Кубку націй.

Також Анастасія Бондарева та Калдер війшли в ТОП-10 вершників у маршруті CSI3* Гран-прі, у маршруті по молодим коням, CSI3* висотою 140 см - Аліса Данілова та Кассінель посіли 6-те місце, Анастасія Бондарева та Настеліна посіли 7-ме місце.

Цього разу порівняно з минулим команда загалом і кожен з вершників окремо значно покращили свої результати що дає можливість сподіватись на значний прогрес у майбутньому.