Українці знялися з турніру Олімпіади, де мали хороші шанси на медаль
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Українці знялися з турніру Олімпіади, де мали хороші шанси на медаль](https://i.obozrevatel.com/news/2022/2/10/novosad-anastasiya-fristajl.jpg?size=1944x924)
Збірна України з фристайлу не вийде на командний турнір із лижної акробатики, який у четвер, 10 лютого, вперше відбудеться на Олімпійських іграх-2022. Відразу троє наших спортсменів перед стартом заразилися коронавірусом.
Про це повідомив Національний олімпійський комітет України на своєму сайті. Позитивні тести на коронавірус здали Анастасія Новосад, Дмитро Котовський та Олександр Окіпнюк.
Здоровими залишилися лише Ольга Полюк та Олександр Абраменко. Для участі ж у командному турнірі потрібні три спортсмени. Спочатку збірна України планувала виставити на змагання Абраменка, Новосад та Котовського. Саме в такому складі наші двічі виборювали бронзові медалі на етапах Кубку світу в сезоні 2021/2022, тому вважалися претендентами на сходження на п'єдестал й у Пекіні-2022.
Тріо хворих фристайлістів відправлено на карантин, а Абраменко й Полюк продовжать підготовку до особистих турнірів. Нагадаємо, Олександр – олімпійський чемпіон 2018 року. Жінки розіграють медалі 14 лютого, а чоловіки – 16-го.
Також від участі у турнірі акробатів у команді відмовився Казахстан. Тепер за три комплекти медалей поборються лише шість збірних.
Нагадаємо, що на самоізоляції перебувають біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна) та Дар'я Блашко. На коронавірус у Пекіні вже перехворіли фігурист Іван Шмуратко та саночник Андрій Мандзій.
Як повідомляв OBOZREVATEL, тренер збірної України з біатлону назвав божевіллям ситуацію з коронавірусом на Олімпіаді-2022.