Український дзюдоїст врятував на війні чотирьох побратимів, а сам загинув
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Владислав Шейн](https://i.obozrevatel.com/news/2023/2/4/filestoragetemp31.jpg?size=1944x924)
Український дзюдоїст Владислав Шейн загинув на війні під час виконання бойового завдання, повідомляє портал "Янголи спорту ". 21-річний спортсмен, який навчався на 4-му курсі факультету адвокатури Національного юридичного університету, неодноразово виборював медалі на чемпіонаті Дніпропетровської області та всеукраїнських турнірах.
Після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого, незважаючи на наявність броні, сам пішов у військкомат, щоб захищати нашу батьківщину. Служив у 233-му окремому батальйоні тероборони. Разом з побратимами звільняв Балаклію, Шевченкове, Куп'янськ.
Під час короткої відпустки у жовтні Влад зробив пропозицію своїй дівчині, а вже за два дні вирушив воювати на "нуль". У листопаді в районі Сватового (Луганська область) російські окупанти прорвали лінію оборони.
Взявши вогонь на себе, Владислав урятував життя чотирьох побратимів. Їх змогли евакуювати до шпиталю.
Тіло Шейна кілька днів не могли забрати через сильні обстріли. У загиблого героя, окрім нареченої, залишилися батьки та 13-річний брат.
Як повідомляв OBOZREVATEL, 38-річний майстер спорту України з дзюдо та самбо киянин Максим Чумак разом із побратимами тривалий час виконував небезпечні завдання у Кремінських лісах, а у січні 2023 року загинув у боях під Сватовим, відмовившись від евакуації після поранення.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!