Український борець виграв чемпіонат Європи

12,2 т.
Роман Непоту

Український борець Роман Непоту став чемпіоном Європи IBJJF по бразильському джиу-джитсу 2018 у категорії Adult серед синіх поясів. Першість стартувала в Лісабоні (Португалія) 17 січня на спортивній арені в місті Одівелаш і триватиме 7 днів.

"У перший день чемпіонату, Роман провів і виграв 7 сутичок, 6 з яких - достроково, заробивши таким чином "золото" до скарбнички української делегації", - написав на своїй сторінці в Facebook тренер Романа Євген Скирда.

Читайте: Україна завоювала два "золота" на Кубку Європи з дзюдо

У чемпіонаті беруть участь понад 4 тисяч учасників з не менше ніж 100 країн світу. Найжорсткіша конкуренція зараз розгортається в дорослому дивізіоні починаючи з синіх поясів. Для того щоб стати володарем золота борці повинні провести не менше 7 сутичок.

Роман Непоту, 21 рік, український борець академії СК "Борець" / ZR Team Kropivnitskiy. На даний момент займає п'ятий рядок рейтингу IBJJF серед синіх поясів дорослого дивізіону

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українка виграла "золото" Кубка Європи з дзюдо.