Українська призерка ОІ-2020 раптово завершила кар'єру в 22 роки і натякнула на причину

33,5 т.
Аліна Шинкаренко

Знаменита українська плавчиха Аліна Шинкаренко, яка виступає в артистичному плаванні, ухвалила рішення завершити кар'єру. 22-річна уродженка Донецька зробила відверте зізнання у себе в Instagram, зазначивши, що прощається на прекраснiй ноті із завойованою олімпійською медаллю.

Аліна Шинкаренко на Олімпіаді
Аліна Шинкаренко завершила кар'єру

Дівчина опублікувала пронизливий пост, в якому розповіла, що домоглася в спорті всього чого хотіла, і тепер планує спробувати себе в інших сферах життя, наприклад в материнстві.

Також Аліна подякувала всім, хто допоміг їй добитися таких висот в спорті, а також рідним і близьким за підтримку в скрутні хвилини.

Аліна Шинкаренко на відпочинку

"Чому так рано? А чого тягнути... комплект медалей з чемпіонату світу і Європи є. Дитяча мрія завоювати медаль Олімпіади здійснилася. Рано чи пізно це доведеться зробити і йти шукати себе далі, створювати сім'ю, дітей", – написала Аліна.

Аліна Шинкаренко хвалиться бездоганною фігурою

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Олімпійських іграх в Токіо Шинкаренко разом з партнерками по збірній України посіла третє місце в командному артистичному плаванні.

Збірна України по артистичному плавання на Олімпіади-2020

Аліна Шинкаренко в 2017 році разом зі збірною України завоювала "золото" Світової серії, вигравши у фіналі довільної програми серед команд.