Українська легкоатлетка зі світовим рекордом виграла "золото" Паралімпіади-2020

9,0 т.
Анастасія Москаленко

Українська легкоатлетка Анастасія Москаленко з рекордом виграла золоту медаль Паралімпіади в Токіо на змаганнях зі штовхання ядра. Наша співвітчизниця показала результат 7,61 метра.

Їй вдалося обійти полячку Розу Козаковську (7,37), яка впевнено лідирувала до того, як українка підійшла до снаряда. Третю позицію посіла представниця Паралімпійського комітету Росії (ПКР) Євгенія Галактіонова (6,80).

Москаленко посіла перше місце

Відзначимо, що для Москаленко ця нагорода не стала першою на Іграх у Токіо. Раніше вона поступилася лише Козаковській на змаганнях із метання булави та завоювала "срібло".

Всього українські легкоатлети виграли 16 медалей, серед них: 3 золотих, 10 срібних і 3 бронзових.

На момент публікації новини Україна посідає шосту позицію в медальному заліку із 17 нагородами найвищого ґатунку. Наша збірна всього на одне "золото" відстає від Нідерландів.

Медальний залік

Як повідомляв OBOZREVATEL, плавець Максим Крипак завоював уже третю вищу нагороду на Паралімпіаді в Токіо, вигравши гонку на дистанції 400 метрів вільним стилем.