Українська легкоатлетка-чемпіонка з рекордом виграла свій перший турнір після вагітності

7,4 т.
Ольга Ляхова

Відома українська легкоатлетка Ольга Ляхова виграла турнір в італійському Савоні, встановивши новий рекорд змагань. На дистанції 800 метрів наша титулована співвітчизниця фінішувала першою, показавши час 2:01,58.

Ляхова виграла золоту медаль в Італії

Для 30-річної уродженки Луганщини це стало першим офіційним виступом за останні два роки. У травні 2021 року Ольга народила доньку Ніколь.

Ольга Ляхова з донькою та чоловіком

Зазначимо, що у 2017 році Ляхова стала чемпіонкою Європи з бігу на 800 метрів, а через рік у цій же дисципліні виграла чемпіонат України.