Українка з рекордом виграла легкоатлетичний турнір серії World Athletics Continental Tour Gold

13,2 т.
Ярослава Магучих

Знаменита українська стрибунка у висоту Ярослава Магучих перемогла на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold у Найробі, Кенія. 21-річна дніпрянка з другої спроби взяла висоту 2.00 м.

Цей результат дозволив нашій співвітчизниці встановити кілька рекордів. Магучих стала першою спортсменкою 2023 року, якій вдалося продемонструвати такий результат на змаганнях під відкритим небом.

Також Ярослава на 9 см покращила досягнення кенійського турніру. Попередній рекорд 1.91 м належав британці Лаурі Зіалор.

Ще одна представниця України – 28-річна харків'янка Катерина Табашник виграла "бронзу". Їй підкорилася планка на висоті 1.86 м.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у березні цього року Магучих, яка є однією з найкрасивіших спортсменок нашої країни, здобула "золото" чемпіонату Європи з легкої атлетики.

Восени минулого року Магучих приміряла на себе роль манекенниці. Ярослава, яка має зріст 181 см, вийшла на подіум на тижні моди в Нью-Йорку.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!