Українець виграв кваліфікацію чемпіонату світу з плавання

1,4 т.

Найкращий український плавець Михайло Романчук чудово виступає на чемпіонаті світу на "короткій" воді (у 25-метровому басейні), що проходить в Об'єднаних Арабських Еміратах. У понеділок, 20 грудня, 25-річний уродженець Рівного подолав кваліфікацію на дистанції 1500 метрів із найкращим результатом.

Романчук проплив 60 басейнів за 14 хвилин 24,76 секундb. Ахмед Хафнауї з Тунісу та британець Флоріан Уеллброк програли українцю 1,01 та 1,03 секунди відповідно. Фінальний заплив відбудеться в Абу-Дабі у вівторок, 21 грудня.

Українець Михайло Романчук на відстані.

Загалом на чемпіонат світу приїхало 10 українців. У фінал 200-метрівки на спині пробилася киянка Дар'я Зевіна. Однак у вирішальному запливі вона показала останній, восьмий, результат.

Романчук уже перемагав на чемпіонаті світу саме на короткій воді – у 2018 році. Роком раніше він вигравав "золото" на європейській першості. Нагадаємо, на Олімпійських іграх чоловік легкоатлетки Марини Бех-Романчук завойовував срібну та бронзову медалі – на дистанціях 1500 та 800 м відповідно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український плавець не поїхав на ЧЄ до Росії.

Нещодавно збірну Росії дискваліфікували на чемпіонаті Європи з плавання та позбавили медалі.