Українець виграв чемпіонат світу з легкої атлетики U-20

16,1 т.
Артур Фельфнер

Українець Артур Фельфнер виборов "золото" на молодіжному чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить у колумбійському Калі. 18-річний уродженець Конотопа став першим у змаганнях із метання списа.

Переможною для нашого співвітчизника стала п'ята спроба. У складних погодних умовах (за годину до виступів пройшов дощ) Фельфнер зміг кинути снаряд на 79.36 метра.

Результати виступів

Для України це стало першою нагородою на цьому ЧС-2022 U-20 та десятою золотою медаллю за всю історію виступів на турнірах такого рівня.

Артур Фельфнер виграв ЧС

Зазначимо, що минулого року Фельфнер виграв чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. Цього року Артур вже візьме участь у дорослій континентальній першості.

У червні 2022 року на змаганнях у Шаморині Фельфнер кинув спис на 84,32 м, оновивши молодіжний та юніорський рекорди України. Цей результат став другим в історії європейської та четвертим в історії світової юніорської легкої атлетики.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому на ЧС у Колумбії 19-річний бігун із Ботсвани Летсиле Тебого став справжньою зіркою, встановивши новий світовий рекорд і встигнувши покривлятися на фініші.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!