Україна завоювала першу медаль на Юнацькій Олімпіаді

17,8 т.

Збірна України завоювала бронзову медаль в перший день змагань на III літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018 в Буенос-Айресі. Володарем дебютної нагороди для нашої команди став дзюдоїст Олег Вередиба.

17-річний дніпрянин виграв малий фінал в категорії до 55 кг. У півфіналі він поступився монгольському супернику, а в сутичці за третє місце переміг француза Романа Валадье.

Ще одна українська дзюдоїстка Анастасія Балабан (44 кг) програла і посіла четверте місце.

Читайте: Відбулася церемонія відкриття III Юнацької Олімпіади

Президент Федерації дзюдо України Роман Насіров відзначив, що успіх Вередиби став черговим досягненням нашої країни в цьому виді спорту. "Українські дзюдоїсти блискуче виступають на змаганнях світового рівня. А цей рік для нашого дзюдо взагалі особливий - Дар'я Білодід стала чемпіонкою світу, Георгій Зантарая - бронзовий призер світової першості. Абсолютно заслужена медаль Олега - результат величезної роботи і кращий стимул досягати нових, кращих результатів. вітаю Олега, бажаю успіхів і нових перемог", - заявив він.

Україна привезла в Буенос-Айрес команду з 55 спортсменів, які виступлять в 22 видах спорту. Прапор країни на церемонії відкриття Ігор ніс метальник молота Михайло Кохан.