Україна завоювала історичне "золото" на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

10,4 т.
Марта Федiна

Харків'янка Марта Федiна на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить у Будапешті, виграла для України першу в історії золоту медаль в одиночних виступах.

19-річна Федiна з результатом 91,8445 посіла перше місце в артистичному синхронному плаванні серед одинаків, випередивши найближчу конкурентку з Греції на більш ніж 2,6 бала.

До цього за весь час виступів на європейських першостях України змогла здобути два командні "золота" в комбінації і одне в довільній програмі.

Варто зазначити, що серед 15 учасниць цієї дисципліни не було основних фавориток у цьому виді спорту – росіянок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федіна попереднє "золото" ЧЄ здобула в 2018 році в Глазко в комбінації.

Раніше в Будапешті на турнірі з плавання International Swimming League (ISL) "золото" взяв українець Михайло Романчук.