Україна з розгромної перемоги 9:1 стартувала на чемпіонаті світу з мініфутболу. Відео

9,1 т.

Збірна України з мініфутболу перемогла команду Алжиру 9:1 в першому турі чемпіонату світу, який із 26 жовтня по 4 листопада проходить у Рас-Аль-Хаймі (ОАЕ). Турнір проводиться у категорії "6 на 6" раз на два роки. Алжир в останній момент замінив Ізраїль, який через війну з ХАМАС відмовився від участі.

Матч розпочався невдало для "синьо-жовтих". Уже на 8-й хвилині алжирці відкрили рахунок. За хвилину збірна України зусиллями Дмитра Бровка забила гол у відповідь. До перерви глядачі забитих м'ячів більше не побачили.

У другому таймі наші співвітчизники домінували на полі. На 29-й хвилині Україна вийшла вперед, а потім алжирці забили два автоголи. На 39-й хвилині Ігор Кострома зробив рахунок 5:1.

На цьому українські футболісти не зупинилися і до закінчення основного часу змогли ще чотири рази уразити ворота команди Алжиру: це зробили Микита Вовченко та Андрій Слінкін, який оформив хет-трик.

Окрім України та Алжиру, на мундіалі у групі С грають Чехія і Таїланд. Вони проведуть свій матч у п'ятницю, 27 жовтня. За регламентом змагань, у плей-оф вийдуть по дві найкращі команди у групах.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!