Україна виграла "золото" чемпіонату Європи з водних видів спорту

3,4 т.
Михайло Романчук

Українець Михайло Романчук виграв чемпіонат Європи з водних видів спорту, який проходить у Будапешті. 24-річний рівнянин став найкращим на дистанції 1500 метрів вільним стилем, у фіналі показавши результат 14:39,89.

Це стало першою нагородою для України на поточнiй континентальній першості і третім чемпіонським титулом для Романчука. Раніше Михайло перемагав на ЧЄ в Глазго в 2018 році на дистанціях 400 і 800 метрів вільним стилем.

Фінал

1. Михайло Романчук (Україна) – 14: 39,89

2. Грегоріо Палтріньері (Італія) – 14: 42,91

3. Доменіко Ачеренца (Італія) – 14: 54,36

Підсумковий протокол

"Я дуже задоволений цим результатом, особливо тому, що два роки не плавав на такій дистанції (1500 метрів). Я дуже радий. Ми проробили багато роботи, але ще більше належить зробити, щоб стати найкращими", – цитує Романчука swimmingworldmagazine.com.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у листопаді минулого року Романчук взяв "золото" на турнірі з плавання International Swimming League (ISL), етап якого пройшов у Будапешті, встановивши рекорд Європи на короткій воді.

27 жовтня Романчук виграв "золото" третього етапу, подолавши дистанцію в 400 метрів вільним стилем за 3:40:08. Підопічний Петра Нагорного випередив росіянина Олександра Червоних і японця Кацухiро Мацумото.

Нагадаємо, що Михайло одружений з однією з найкрасивіших легкоатлеток країни Мариною Бех.