Україна показала найкращий результат в історії ЧЄ з артистичного плавання

7,4 т.
Збірна України з синхронного плавання

Збірна України з артистичного плавання на чемпіонаті Європи в Будапешті завоювала 8 нагород (4 "золота" і 4 "срібла"), що стало найбільшою кількістю медалей, які наша країна вигравала на одному Євро.

Збірна України з артистичного плавання

За кількістю золотих медалей українська збірна також встановила рекордний результат у своїй історії. Змагання в цьому виді спорту є частиною континентальної першості з водних видів спорту, але медальний залік розраховується окремо.

Українська синхроністка Влада Алексєєва

Всього на Євро-2021 з артистичного плавання було розіграно 10 комплектів нагород. Україна виступала у восьми дисциплінах (крім змішаних змагань) і у всіх піднялася на подіум, вигравши загальний залік за кількістю золотих медалей і зайнявши друге місце по "золоту".

Медальний залік
Українська синхроністка Марта Федiна

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 травня харків'янка Марта Федiна на чемпіонаті Європи з водних видів спорту виграла для України першу в історії золоту медаль в одиночних виступах.