Україна "на валідолі" здобула першу перемогу на ЧЄ з волейболу

Україна 'на валідолі' здобула першу перемогу на ЧЄ з волейболу

Чоловіча збірна України з волейболу у неймовірно драматичному матчі з командою Фінляндії здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023. Підопічні тренера Угіса Крастіньша дотиснули аутсайдера групи лише на тай-брейку – 3:2 (25:23, 25:17, 23:25, 24:26, 15:13).

Старт зустрічі вийшов вдалим для "синьо-жовтих", які до гри з фінами програли Словенії, Хорватії та Болгарії. Незважаючи на запеклу боротьбу у стартовому сеті, українці впевнено забрали другий і, здавалося, швидко заберуть три очки.

Проте, команда Фінляндії буквально вчепилася у наших волейболістів у наступних партіях. Українці стали багато помилятися у захисті, а у їхніх суперників навпаки пішли потужні удари у паркет "синьо-жовтих". У підсумку команді Суомі вдалося зрівняти рахунок у поєдинку, але разом з тим втратити шанси на вихід до плей-оф.

У четвертому сеті українці заробили чотири матчболи – 14:10. Але й тут наші суперники зуміли відіграти три з них, поставивши підопічних Крастіньша на межу вильоту з турніру. "Синьо-жовтим" все ж вдалося взяти 15-те очко і набрати два очки в турнірну таблицю.

Тепер 5 вересня українці змагатимуться з іспанцями за право зіграти у 1/8 фіналу. Наших волейболістів влаштує лише перемога з рахунком 3:0 чи 3:1. Початок зустрічі – о 17:30 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, віцепрезидент Федерації волейболу Росії (ВФВ) Геннадій Шипулін назвав несправедливим усунення спортсменів із країни-агресора від міжнародних змагань, а вторгнення РФ в Україну неправдою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!