Супербоул-2021: у США відбулася головна спортивна подія року. Відео

'Тампа-Бей Бакканірс' - 'Канзас Сіті Чіфс'

"Тампа-Бей Бакканірс" впевнено обіграли "Канзас Сіті Чіфс" з рахунком 31:9 і стали чемпіонами Національної футбольної ліги (НФЛ).

Наймасштабнішу та найдорожчу спортивну подію року в США в умовах пандемії коронавірусу відвідали майже 25 тисяч осіб. Вони стали свідками другої перемоги "Тампи" в Супербоулі після першого тріумфу в 2002 році.

Вболівальники на Супербоулі-2021

"Канзас", який намагався захистити титул, завойований у 2020 році, першим набрав очки в матчі завдяки точному удару по воротах. Після цього жива легенда НФЛ Том Бреді почав роздавати неймовірно точні та своєчасні передачі на партнерів, що дозволило "Бакканірс" піти на велику перерву з комфортною перевагою в рахунку – 21:6.

Під час паузи глядачі насолоджувалися виступом знаменитої канадської групи The Weeknd, а після відновлення гри "Тампа" продовжила домінування на полі, спокійно наближаючись до перемоги. Команда зробила ще один тачдаун, так і не давши "Канзасу" хоч раз занести м'яч у свою ігрову зону. Після цього вирішальна чверть перетворилася на формальність.

Відзначимо, що найкращим гравцем Супербоулу вп'яте в кар'єрі був визнаний Бреді. Він став чемпіоном НФЛ в сьомий раз, що на один більше, ніж у двох найтитулованіших команд Ліги – "Нью-Інгленд Петріотс" і "Піттсбург Стілерс" (по шість).

Том Бреді

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 2020 році "Канзас Сіті Чіфс" в драматичному фінальному матчі обіграли "Сан-Франциско Найнерс".