Російський фристайліст обійняв українця Абраменка після завоювання медалей Олімпіади

242,0 т.

Український фристайліст Олександр Абраменко після завоювання срібної медалі Олімпійських ігор у Пекіні-2022 у лижній акробатиці опинився в обіймах росіянина. 33-річний спортсмен із Миколаєва та його давній знайомий Ілля Буров разом потрапили на кадри фотографів після закінчення змагань 16 лютого.

Українець тримає свій національний прапор, а представник команди олімпійського комітету Росії обіймає його ззаду. Обидва випромінюють радість з приводу сходження на п'єдестал.

Абраменко та Буров.

При цьому на церемонію нагородження Абраменко піднявся з українським стягом у руках, а 30-річний фристайліст із Ярославля – лише з сувеніром, оскільки команда ОКР виступає у Пекіні без національного прапору й гімну. При цьому Олександр на якийсь час навіть підняв синьо-жовтий прапор над головою вище за китайський.

Олександр Абраменко із прапором.
Стрибок Абраменка у фіналі Олімпіади-2022.
Призери у лижній акробатиці ОІ-2022.

Як відомо, українським спортсменам не рекомендували позувати з росіянами на Олімпіаді-2022. Абраменко давно знайомий із Буровим. Обидва завойовували медалі і у Пхенчхані-2018. Тоді українець став олімпійським чемпіоном, а Ілля, як і нині, – бронзовим призером.

Абраменко виграв "срібло" Олімпіади-2022
Абраменко зі срібною медаллю Пекіна.
Олександр Абраменко спілкується із росіянином Буровим на ОІ-2018.

Медаль нашого фристайліста стала першою для України в Китаї та дев'ятою в історії зимових Ігор. Причому по дві нагороди в активі мають Абраменко та біатлоністка Віта Семеренко.

Результати фіналу з лижної акробатики.
Олександр Абраменко став другим у Пекіні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, швейцарську біатлоністку забрали з олімпійської траси на ношах.