Неймовiрна українка виграла легендарний "Арнольд Класік". Фоторепортаж

3 хвилини
10,5 т.
Юлія Шикула

Спортсменки збірної України з бодіфітнесу завоювали повний комплект нагород знаменитого міжнародного турніру "Арнольд Класік Європа". Наші співвітчизниці тріумфували в Севільї в ростових категоріях до 168 см і понад 168 см, повідомляє пресслужба ФББУ.

У ростовой категорії +168 см переможницею стала титулована Юлія Шикула, а Анастасія Воскресенська посіла третє місце. Обидві спортсменки представляють місто Запоріжжя і тренуються під керівництвом Вадима Василевського.

Юлія Шикула
Юлія Шикула виграла Арнольд Класик Європа
Наша співвітчизниця стала кращою в категорії понад 168 см
Юлія Шикула
Юлія Шикула
Анастасія Воскресенська
Юлія Шикула (третя праворуч) і Анастасія Воскресенська (друга праворуч)
Юлія Шикула (в центрі) та Анастасія Воскресенська (праворуч)

Друге місце в категорії до 168 см в активі Катерини Іщенко (тренер Олександр Сіренко) з Києва.

Катерина Іщенко зі срібною медаллю
Катерина Іщенко (зліва)
Катерина Іщенко (в центрі)

Відзначимо також, що Катерина Іщенко та Анастасія Воскресенська у відкритій категорії в змаганнях жінок-майстрів 35 років в бодіфітнесі вибороли друге та третє місця відповідно.

Варто відзначити, що ще одне "срібло" для збірної України на турнірі в Севілья взяла киянка Марія Маєвська.

Марія Маєвська

Вихованка тренера Олександра Сіренка посіла друге місце серед жінок у бодіфітнесі в категорії до 158 см.

Марія Маєвська (третя зліва)
Марія Маєвська (зліва)

Як повідомляв OBOZREVATEL, Шикула 2 роки тому виграла чемпіонат світу. Тоді збірна України посіла перше місце в загальнокомандному заліку, обійшовши представниць Росії.