На ОІ-2020 бігунка впала на останньому колі, але обігнала всіх і фінішувала першою. Відео камбеку

62,9 т.
Сіфан Хассан

Спортсменка з Нідерландів Сіфан Хассан здійснила неймовірний камбек у кваліфікаційному забігу на 1500 метрів. Вона впала на доріжку як тільки розпочався останній круг, але неймовірним чином обігнала всіх суперниць і закінчила гонку на першій позиції.

Коли до фінішу залишалося близько 380 метрів, Хассан врізалася в кенійську спортсменку та втратила рівновагу. Представниця Нідерландів швидко піднялася на ноги і почала стрімко скорочувати відставання від інших учасниць забігу, зумівши обігнати лідерів вже перед самою фінішної лінією.

Сіфан Хассан зачепилася за суперницю

Відзначимо, що 28-річна Хассан спеціалізується на бігу на довгі дистанції. Вона хоче увійти в історію як перша учасниця Олімпійських ігор, якій вдасться перемогти в забігах на 1500, 5000 і 10000 метрів. "Золото" на дистанції 5000 метрів спортсменка вже виграла.

Представниця Нідерландів також є дворазовою чемпіонкою світу-2019 і бронзовою призеркою двох світових першостей.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук стали першими спортсменками в історії нашої країни, яким вдалося кваліфікуватися у фінал забігу на 400 метрів із бар'єрами.