Борець із Криму впустив медаль для України на Олімпіаді-2020

11,9 т.
Ленур Теміров (зліва)

Український борець греко-римського стилю Ленур Теміров не зміг виграти втішний фінал у китайця казахського походження Валіхан Сайліке і завоювати шосту бронзову медаль для країни на Олімпіаді в Токіо. Протистояння двох спортсменів закінчився з рахунком 1:1, але перемога дісталася Сайліке.

Наш співвітчизник з перших секунд захопив центр центр килима, а в середині першого періоду отримав право на атаку з партеру. Китаєць зумів протриматися, а потім сам опинився в подібній ситуації.

Рахунок матчу Сайліке – Теміров.

У другому періоді суддя знову відправив Сайліке в партер. Кримчанину вдалося провести захоплення і переворот суперника, але це сталося вже за межами килима. В результаті китаєць вистояв до кінця поєдинку і взяв медаль завдяки більшій кількості технічних очок.

Ленур Теміров радіє перемозі

Нагадаємо, що в півфіналі 31-річний уродженець Узбекистану, який до 2014 року жив у Криму, програв японському борцю Кенічіро Фуміті з рахунком 1:5. У чвертьфіналі він здобув перемогу над вірменином Арменом Мелікяном (8:4), а на стадії 1/8 фіналу наш співвітчизник здолав узбека Ельмурата Тасмурадова (5:0).

Теміров є бронзовим медалістом чемпіонату світу 2018 року і чемпіонатів Європи 2019 і 2020 років. Ленур перебрався до Криму з Узбекистану на початку 1990-х років і здобув освіту в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського.

Ленур Теміров
Календар Олімпіади-2020.
Розклад Олімпіади-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медалі Україні на Іграх в Токіо принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід, шпажист Ігор Рейзлин, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук, плавець Михайло Романчук та тенісистка Еліна Світоліна.

Крім того, Романчуку вдалося завоювати єдине на сьогоднішній день "срібло" нашої збірної.