Магучіх виграла чемпіонат світу з легкої атлетики

94,9 т.
Магучіх

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, що відбувіся у столиці Угорщини. На стадіоні у Будапешті 21-річна дніпрянка підкорила висоту 201 см. Ця перемога стала першою перемогою України на чемпіонатах світу за останні 10 років.

Магучіх пропускала першу висоту (185 см), взявши 190 см із першої спроби та 194 см із другою. Основна боротьба розгорнулася на висоті 197 см, яка давала пряму путівку на Олімпіаду до Парижа-2024. Ярославі першою зі всіх спортсменок підкорилася планка на цій позначці.

Ірина Геращенко розпочинала змагання зі 185 см, взявши її, так само як і 190 см, та 194 см з першого стрибка. Однак 197 см стало недосяжною межею. 28-річна киянка зрештою стала 5-ою.

Далі битва йшла на висоті 199 см, де змагалися одразу чотири атлетки – дві австралійки, британка та українка. Магучіх свій результат показала з першого разу, вийшовши на проміжне 1-е місце.

Бій за медалі розгорнувся на позначці 201 см, де з другої спроби Ярослава першою стрибнула на цю висоту.

Вже у статусі чемпіонки українка штурмувала 207 см, але всі три спроби виявилися невдалими.

Зазначимо, що за Магучіх на мундіалі вболівав її хлопець – Назар Степанов. Назар є сином тренерки Ярослави.

Раніше на ЧС у Будапешті срібну медаль здобула Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчух здобула срібну медаль чемпіонату світу, який у ці дні проходить в угорській столиці Будапешті. Наша співвітчизниця принесла першу нагороду країні на першості планети.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!