Легкоатлетка, яка захлиналася кров'ю, виграла чемпіонат Європи

60,8 т.

Білоруська спортсменка Ольга Мазуренок, незважаючи на носову кровотечу, виграла марафон на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, що проходить з 2 по 12 серпня в Глазго і Едінбургу, а також в Берліні.

Проблеми у 29-річної легкоатлетки почалися приблизно на позначці 10 км і 7 ​​кілометрів вона бігла iз закривавленим обличчям.

Медперсонал на ходу намагався допомогти спортсменці, передаючи їй серветки і воду, але довгий час це не приносило ніяких результатів.

Мазуренок подолала дистанцію в 42 км і 196 м за 2 години 26 хвилин 22 секунди. Друге місце зайняла француженка Клеменс Кальвін, яка програла білорусці всього шість секунд.

Читайте: Українки викликали фурор на ЧЄ з літніх видів спорту

Відзначимо, що напередодні неймовірні емоції української легкоатлетки підкорили світ.