Українки викликали фурор на ЧЄ з літніх видів спорту

98,2 т.

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа завоювала для України восьму золоту медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який з 2 по 12 серпня проходить в Глазго і Едінбургу, а також в Берліні. 23-річна уродженка міста Рівного не залишила шансів конкурентам в бігу на дистанції 800 метрів.

Наталія Прищепа

"Бронзу" в цьому ж забігу взяла ще одна українка - Ольга Ляхова.

Наші співвітчизниці провели чудовий забіг, тактично перегравши суперниць. Спортсменки включилися на повну лише після 600 метрів дистанції.

Відзначимо, що дніпрянка Анна Рижикова в цей же вечір стала срібною призеркою в бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Завдяки цій медалі наша країна закріпилася на 7-му місці в загальнокомандному медальному заліку.

Як повідомляв OBOZREVATEL , раніше золоті медалі завоювали Роман Гладиш у велоперегонах, Михайло Романчук в плаванні (400 і 800 метрів вільним стилем), збірна з синхронного плавання в комбінації, стрибуни у воду Олег Колодій - Софія Лискун, Мар'ян Закальніцкій в спортивній ходьбі на 50 км і Андрій Говоров в запливі на 50 м батерфляєм .