Італійські коментатори бурхливо відреагували на феноменальний успіх країни у керлінгу. Відео

6,8 т.

Сенсаційною перемогою збірної Італії завершилися олімпійські змагання змішаних пар у керлінгу. Італійці Стефанія Константіні та Амос Мозанер здобули "золото", вигравши в Китаї всі 11 матчів!

Радість італійців.

У фіналі італійці взяли гору над норвежцями – 8:5. Примітно, що раніше представники Апеннін на чемпіонатах світу лише тричі пробивалися у топ-10, а найвищою позицією для Константіні й Мозанера була п'ята. На Олімпіаді ж спортсмени у міксті дебютували.

Константіні та Мозанер.

Італійські коментатори телеканалу "Євроспорт" бурхливою радістю в ефірі відзначили успіх співвітчизників, а згодом вітали їх на п'єдесталі пошани. Бронзові медалі дісталися шведам, які у втішному фіналі впоралися з британцями (9:3). Дивіться відео яскравих моментів турніру.

Ця золота нагорода у Пекіні-2022 стала другою для Італії та дозволила їй обійти ОКР у медальному заліку Олімпіади. Обидві команди завоювали по два "золота", але італійці мають перевагу за "сріблом" (4-3). На ранок 9 лютого збірні посідають шосте та сьоме місце відповідно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, топ-модель з обкладинки Vogue виграла "золото" Олімпіади-2022.

Водночас український гірськолижник упав на Олімпіаді, але досяг найкращого результату для країни.