Харлан налякала росіян і змусила їх відмовитися від міжнародних турнірів
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Харлан налякала росіян і змусила їх відмовитися від міжнародних турнірів](https://i.obozrevatel.com/news/2023/7/27/filestoragetemp32.jpg?size=1944x924)
Президент Федерації фехтування Росії (ФФР) Ільгар Мамедов побоюється участі спортсменів із РФ на змаганнях, де виступають українці. Дворазовий олімпійський чемпіон налякався від вчинку Ольги Харлан, яка відмовилася тиснути руку суперниці з РФ Анні Смірновій на світовій першості-2023.
Про це Мамедов заявив в інтерв'ю пропагандистському інформаційному агентству "Р-Спорт". Глава російського фехтування припустив, що "буде щось гірше – фізичне насильство", а також розкритикував міжнародну федерацію (FIS), яка "не передбачила, як уникнути ситуації" з Харлан.
"Немає жодного сенсу відвідувати ці змагання, доки ситуація не нормалізується. Сьогодні стався такий скандал, який показав, що жодних міжнародних правил немає, а завтра, не дай боже, станеться щось гірше – фізичне насильство, наприклад. Зараз діяльність Міжнародного олімпійського комітету (МОК) показує – робіть погано російським нейтральним спортсменам, можливо тоді у вас буде олімпійська ліцензія. Сьогодні вийшло в Харлан, завтра, може, ще в когось вийде. У результаті всьому світу показали, що немає правил", – сказав Мамедов.
Раніше він розкритикував МОК за рішення надати Харлан олімпійську ліцензію після того, як українку було дискваліфіковано на чемпіонаті світу за відмову тиснути руку росіянці. Після рішення Ольги у відповідь представниця країни-агресора влаштувала цирк, відмовляючись залишати доріжку.
Зазначимо, що у своїй представниця РФ відповідає критеріям нейтрального спортсмена, відкрито підтримуючи ЗС РФ.
Як повідомляв OBOZREVATEL, в інтерв'ю нашому виданню Ольга Харлан зізналася, як відреагувала на дискваліфікацію на чемпіонаті світу після відмови тиснути руку росіянці.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!