Чемпіон Росії відмовився виступати за РФ і прийняв громадянство Узбекистану

9,0 т.

Чемпіон Росії у велоспорті Микита Цвєтков прийняв спортивне громадянство Узбекистану. 18-річний спортсмен виграв у квітні 2022-го першість Росії у групових гірських перегонах, а в серпні – виграв "золото" юніорської першості країни в командних шосейних перегонах.

Микита Цвєтков представлятиме нову країну на Азіатських іграх у Ханчжоу.

Головний тренер збірної Росії з велошосе Іраклі Абрамян заявив, що відхід Цвєткова не став для команди "якоюсь величезною втратою". За словами Абрамяна, Цвєтков нібито не був лідером серед велосипедистів свого віку.

"Але з іншого боку, коли йдуть молоді спортсмени, це погано для нашого виду спорту", - заявив в ефірі ТАСС Абрамян.

У червні 2023 року спортсмен виступив за Узбекистан на чемпіонаті Азії з велотреку в Малайзії, де посів п'яте місце у медісоні та шосте – у командній гонці переслідування.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!