11,1 т.
Хлоя Кім

Американська сноубордистка Хлоя Кім стала першою жінкою, яка змогла двічі поспіль завоювати "золото" в гафпайпі. 21-річна спортсменка захистила свій титул, який вона виборола у 2018 році у південнокорейському Пхьончхані.

Хлоя Кім виграла ОІ-2022

Для довідки: змагання у цій дисципліні проводяться на спеціальному сніжному рельєфі, який є у розрізі половиною труби.

Хлоя Кім із "золотом" ОІ-2018

Кім уже у першій спробі кваліфікації заробила 87,75 бала, вийшовши у лідери. У фіналі американська спортсменка також із першої спроби виконала "золотий" заїзд. Дворазова чемпіонка світу бездоганно виконала всі трюки, набравши 94 бали.

Хлоя Кім стала найкращою у гафпайпі

Другий рядок із відставанням 3,75 бала посіла представниця Іспанії Керальт Кастеллет. "Бронза" – у Сени Томміти (Японія).

Результати виступів

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам помилуватися красунею-чемпіонкою.

Хлоя Кім на пляжі
Хлоя Кім
Хлоя Кім (ліворуч)
Хлоя Кім
Хлоя Кім на курорті
Хлоя Кім

Як повідомляв OBOZREVATEL, драматичною вийшла розв'язка фінального олімпійського заїзду зі сноуборд-кросу у чоловіків. Переможця Пекіна-2022 та срібного призера на фініші розділило лише кілька міліметрів.