Українські легкоатлетки здобули чотири "золота" на престижному турнірі у Франції

34,5 т.
Ольга Земляк

Чотири українські спортсменки завоювали золоті медалі на престижних змаганнях з легкої атлетики Meeting Feminin du Val d'Oise, які пройшли у французькому місті Обонн.

Біг на 400 метрів виграла Ольга Земляк, перемігши з результатом 52,39 с, встановивши при цьому особистий рекорд на цій дистанції в закритих приміщеннях. Другою фінішувала ще одна українка - Ольга Бибик (53,29 с). Тетяна Мельник виступала у фіналі Б і була там третьою (54,65 с), повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Ольга Ляхова була найкращою на дистанції 800 метрів (2.03,04 хв), а Ганна Плотіцина впевнено перемогла на дистанції 60 метрів із бар'єрами, подолавши її за 8,08 с.

Юлія Чумаченко була поза конкуренцією в секторі для стрибків у висоту. З результатом 1,88 м вона вже виграла змагання і як переможниця вийшла на наступну висоту - 1,90, яку теж подолала з першої спроби.

Марина Кіліпко була другою у стрибках із жердиною (4,40 м). Після двох невдач на висоті 4,45, вона перенесла заключну спробу на 4,50 м, але подолати її українкці не вдалося.

Читайте: Україна завоювала "золото" і "срібло" на міжнародному турнірі з легкої атлетики

Нагадаємо, нещодавно українські стрибунки у висоту Ірина Геращенко і Юлія Левченко взяли "золото" і "срібло" відповідно на престижному легкоатлетичному турнірі Banskobystricka latka.