Українці провалили спринт на Кубку світу з біатлону

3,7 т.

Українські біатлоністи невдало виступили у спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу, що проходить в словенській Поклюці.

Читайте: Де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Кращим з наших став Дмитро Підручний. Він допустив один промах на вогневих рубежах, зайнявши 50-е місце.

Сергій Семенов з трьома промахами став лише 60-м. Стільки ж промахів уАртема Прими, який фінішував 65-м . Два промахи і 75-е місце у Олександра Жирного. На 90-му місці з трьома промахами фінішував Артем Тищенко.

А переміг у гонці російський біатлоніст Антон Шипулін. На другому місці австрієць Домінік Ландертінгер. Третій - новержец Еміл-Егле Свендсен.

Читайте: Українська біатлоністка виграла "золото" на Кубку IBU

Нагадаємо, в жіночому спринті бронзову медаль взяла Валя Семеренко . А єдину чоловічу медаль завоював на першому етапі Сергій Семенов, фінішувавши другим у індивідуалці .