Українські легкоатлетки здобули дві медалі "Діамантової ліги"

7,3 т.
Олеся Повх

Українські легкоатлетки успішно виступили на етапі "Діамантової ліги", який проходив у швейцарському Цюріху. Наші дівчата зуміли завоювати дві медалі - "срібло" і "бронзу".

В естафеті 4х100 метрів українська команда у складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Марії Ремень та Єлизавети Бризгіної зуміла фінішувати на другому місці. "Жовто-сині" подолали дистанцію з результатом 42,76 секунди, інформує офіційний сайт НОК.

Читайте: Український легкоатлет взяв "золото" на етапі "Діамантової ліги" у Римі

Швидше наших співвітчизниць були тільки спортсменки з Ямайки, які випередили наших на 1,11 секунди. Третіми прийшли до фінішу представниці Німеччини.

Крім цього в індивідуальному забігу на 100 метрів бронзову медаль завоювала Наталія Погребняк. 28-річна уродженка Куп'янська пробігла за 11,23 секунди. Ще одна українка в цьому забігу, Олеся Повх, стала шостою (11,39).

Нагадаємо, раніше українські легкоатлетки виграли етап "Діамантової ліги" у Лозанні.