Україна з рекордом завоювала два "золота" чемпіонату світу з легкої атлетики

19,9 т.
Михайло Кохан

Українець Михайло Кохан завоював золоту медаль юніорського чемпіонату світу (U-18) з легкої атлетики, який проходить з 12 по 16 липня у Найробі (Кенія).

Наш 16-річний співвітчизник добув "золото" в змаганнях з метання молота. Юному українському атлетові не було рівних у кидку 5-кілограмового снаряда. Кохан зумів кинути його на 82,31 метрів.

Варто зазначити, що цей показник Михайло продемонстрував у другій спробі з шести можливих. Спробувавши ще раз, українець не став покращувати свій результат, який і так набагато випередив найближчих переслідувачів.

Читайте: Бійці повернулися додому: збірна України прилетіла до Києва з історичними медалями Євробаскету

"Срібло" завоював представник Індії Дамніт Сінг. Він метнув молот на 74,20 метрів. "Бронза" дісталася німцеві Рафаелю Вінкельфоссу (71,78 м).

Друге "золото" для України здобула 15-річна Ярослава Магучіх. Вона стала першою у фіналі стрибків у висоту, показавши кращий результат у кар'єрі - 1,92 метрів. Варто також зазначити, що цей результат є повторенням рекорду юніорського чемпіонату світу.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна завоювала чотири медалі на Кубку світу з художньої гімнастики.