Українська легкоатлетка здобула "золото" на етапі світового туру

34,8 т.
Олеся Повх

Українка Олеся Повх блискуче виступила на міжнародному турнірі з легкої атлетики у Дюссельдорфі. Наша співвітчизниця завоювала "золото" на другому етапі світового туру IAAFWorldIndoorTour.

29-річна уродженка Дніпра показала рекордний результат цього сезону в забігу на 60 м. Повх подолала дистанцію за 7.16 секунд, поліпшивши власний показник на одну соту секунди.

Рівно на стільки ж Олеся випередила американку Барбару П'єр, яка фінішувала у забігу другою. Третьою стала представниця Великобританії Аша Філіп (7.18).

Читайте: 17-річна українська атлетка встановила світовий рекорд

Ще одна українка Ольга Саладуха, яка виступала на етапі в Німеччині, посіла п'яте місце в потрійному стрибку.

Зазначимо, що наступний етап IAAFWorldIndoorTour відбудеться 4 лютого. Він пройде в німецькому Карлсруе.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Росія "подарувала" Україні медалі Олімпіади-2012 у легкій атлетиці.