Фіаско Світоліної і "бронза" Романчука! Що відбувалося на Олімпіаді 29 липня: всі подробиці

3 хвилини
19,1 т.
Романчук взяв 'бронзу', Хижняк побив японського боксера, а Ус вийшла в історичний фінал

У четвер, 29 липня, Олімпіада в Токіо продовжилася шостим днем змагань, у межах якого спортсмени розіграли 17 комплектів медалей.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам ознайомитися з хронікою, щоб простежити за всіма головними подіями нового дня Ігор.

• Українські веслувальники Ігор Хмара та Станіслав Ковальов посіли третє місце у фіналі "Б" у чоловічій двійці в легкій вазі з результатом 6:16,92. В основний фінал вони не потрапили, тому не претендували на медалі.

• Бронзова призерка ОІ в Токіо Олена Костевич посіла шосте місце в першій вправі зі стрільби з пневматичного пістолета з 25 метрів. Вирішальний етап кваліфікації відбудеться 30 липня о 03:00 ночі за київським часом, а фінал – цього самого дня о 08:00 ранку.

Олена Костевич посіла 6-те місце в першій вправі
Михайло Романчук фінішував третім у запливі
  • Український лідер олімпійського турніру з боксу Олександр Хижняк побив японського суперника Юіто Морівакі, здобувши розгромну перемогу на суддівських записках із рахунком 5:0. У чвертьфіналі, який відбудеться 1 серпня, він зустрінеться з представником Домініканської республіки Седено Мартінесом Еурі.

Олександр Хижняк розгромив суперника
  • Його колега Цотне Рогава, який представляє нашу країну у важкій вазі, в першому раунді поступився британцеві Фрейзеру Кларку з рахунком 1:4.

• Українська дзюдоїстка Анастасія Турчин вийшла в 1/8 фіналу завдяки перемозі над спортсменкою з Еквадору Ванесою Чалою (іппон). Там вона поступилася суперниці з Нідерландів Гюше Стейнхейс прийомом ваза-арі.

Анастасія Турчин (зліва)
  • Киянка Вікторія Ус вийшла у фінал ОІ в гребному слаломі на каное. Вперше в історії Ігор у цій дисципліні були розіграні медалі. У кваліфікації наша спортсменка посіла дев'яте місце, а у вирішальному запливі вона фінішувала на сьомій позиції з результатом 124,85 секунд, відставши від австралійської чемпіонки Джесіки Фокс на 19,81 секунди.

Вікторія Ус фінішувала на сьомому місці в історичному фіналі Олімпійських ігор
  • Виступ збірної Австралії з легкої атлетики на Олімпіаді опинився під загрозою через коронавірус. За день до старту команда в повному складі (63 спортсмена) була змушена піти на карантин.

• Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла пробитися у фінал жіночого одиночного турніру. Чешка Маркета Вондрушова не залишила шансів одеситці – 6:3, 6:1.

Нагадаємо, раніше бронзові медалі завоювали українці Дар'я Білодід (дзюдо), Ігор Рейзлин (шпага) та дует Олени Костевич і Олега Омельчука (стрільба з пневматичного пістолета з 10 метрів у міксті).

Як повідомляв OBOZREVATEL, головною подією п'ятого дня Олімпійських ігор для нашої країни став історичний вихід Еліни Світоліної у півфінал тенісного турніру.