Жіночий мас-старт: результат України на біатлоні Олімпіади

15,4 т.
Віта Семеренко

У південнокорейському Пхенхчані жіночою гонкою з масовим стартом на 12,5 км продовжилися олімпійські змагання з біатлону.

Краща з українок, Валя Семеренко, демонструвала катастрофічно низьку швидкість, і навіть зробивши лише один промах із 20 пострілів, не змогла піднятися в підсумку вище 19-го місця.

НОВОСТИ Біатлоністка збірної України розплакалася в прямому ефірі на Олімпіаді

Друга представниця України в гонці, Віта Семеренко, завершила бій 24-ю, також зазнавши серйозних проблем зі швидкістю.

Українка, відстрілявши ідеально на перших двох вогневих рубежах, змогла зайняти лише проміжне 16-те місце.

На третьому етапі Віта зробила три неточних постріли, які перекреслили навіть теоретичні шанси на подіум.

Усього стартувало 30 спортсменок.

Біатлонна програма Олімпійських ігор продовжиться 18 лютого, у неділю, чоловічим мас-стартом. Початок о 13:15.

Як повідомляв "Обозреватель", капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна, яка стала прапороносцем нашої команди на феєричній церемонії відкриття ОІ-2018, прийняла рішення завершити кар'єру.