Російських хокеїсток принизили в півфіналі Олімпіади-2018: результат матчу

70,0 т.

Російські хокеїстки розгромно програли канадкам у півфіналі Олімпійських ігор 2018 року в Пхенчхані. Підопічні Олексія Чистякова начисто програли суперницям, поступившись "клиновим листям" - 0:5.

За весь поєдинок росіянки змогли нанести лише 14 кидків по воротах канадок. Водночас у північноамериканської збірної аналогічний показник досяг позначки у 47 ударів. Першу шайбу команда з РФ пропустила вже на другій хвилині. "Трибарвні" зберігали надії на вихід у фінал аж до останньої 20-хвилинки, у якій відверто посипалися, пропустивши тричі.

Читайте: "Популізм і мракобісся": збірна США, яку обіграла Росія на Олімпіаді-2018, виявилася "несправжньою"

Цікаво, що за всю гру канадки заробили лише чотири хвилини штрафу. Крім того, відзначимо, що команди вже зустрічалися на груповому етапі. Тоді Канада була сильнішою з тим самим рахунком.

У фіналі Олімпіади-2018 збірна Канада зіграє із сусідами зі США. Росіяни спробують здобути "бронзу" в грі з Фінляндією.

Як повідомляв "Обозреватель", російські хокеїсти вийшли в чвертьфінал Олімпійських ігор, обігравши США.