Капітан збірної України з біатлону показав ідеальну стрілянину в спринті на Олімпіаді-2018

26,5 т.
Дмитро Підручний

У південнокорейському Пхенхчане чоловічою спринтерською гонкою на 10 км продовжилися олімпійські змагання з біатлону. Бій пройшов за найсильнішому вітрі і морозі в -11 градусів.

"Обозреватель" вів онлайн-трансляцію чоловічого спринту.

Капітан збірної України Дмитро Підручний провів гонку ідеально, зробивши 10 точних пострілів. 26-річний тернополянин показав гідний хід і фінішував 21-м.

"Стрілянина була складна. Вітер то, справа то зліва, але вдалося сконцентруватися на кожному пострілі. Я не поспішав і дуже радий, що перша чиста гонка в цьому сезоні припала на Олімпіаду. Сьогодні дуже важко біглося - може через мороз. Хоч і розминався, і одягнувся тепло, але так задубів на трасі. Через дихання холодним повітрям не далося викластися по повній", - прокоментував Підручний свій результат.

Решта представників "синьо-жовтої" команди виступили менш вдало: Артем Прима 40-й, Сергій Семенов 46-й, Володимир Семаков 78-й.

Крім того, варто відзначити провал лідерів Кубка світу з біатлону. Мартен Фуркад зробив три промахи і фінішував на 8-му місці, а Бе з двома неточними пострілами - 13-й.

Читайте: Вболіваємо за Україну! Біатлон на Олімпіаді-2018: результати і розклад гонок

Нагадаємо, що напередодні завершився жіночий спринт, в якій наші спортсменки не змогли показати високий результат.

Біатлонні гонки в Пхенчхані продовжаться в понеділок, 12 лютого, двома пасьютамi.