Збірна Канади з хокею безславно вилетіла з Олімпіади-2022

53,0 т.
Канада програла Швеції

Збірна Канади з хокею сенсаційно програла у чвертьфіналі олімпійського турніру команді Швеції. Поєдинок у Пекіні завершився з рахунком 0:2.

Обидві команди з перших секунд грали дуже сковано, не створюючи ні Юханссону, ні Томкінсу жодних проблем. Не побачили глядачі закинутих шайб і у другому періоді, незважаючи на те, що він вийшов набагато цікавішим.

Збірні грали максимально компактно, демонструючи багато силової боротьби біля бортів. Хокеїсти періодично переходили межу грубості, що призводило до вилучення.

У матчі Швеція – Канада було багато боротьби

Канадці виглядали абсолютно блякло і не були схожими на грізних претендентів на перемогу на Олімпіаді.

Канада нічого не могла вдіяти

За 10 хвилин до фінальної сирени ініціативу на себе взяв лідер шведських атак. Форвард Лукас Валльмарк перехопив шайбу, трохи просунувся вперед і різким кидком влучив точно під перекладину.

"Кленові листки" намагалися врятувати поєдинок, випустивши замість воротаря шостого польового гравця, але лише пропустили у порожні ворота – відзначився капітан шведів Антон Ландер.

Швеція – Канада

У півфіналах 18 лютого зустрінуться Фінляндія – Словаччина та Росія – Швеція.

Швеція – Канада – 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

1:0 – 51 Валльмарк ()

2:0 – 59 Ландер (Хольмберг)

Воротарі: Юханссон 22/22 – Томкінс 24/25.

Олень-провісник Малюк

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше олень-провісник із Комі на прізвисько Малюк, який живе в екопарку "Лозимська пуща", зробив прогноз на переможця хокейного турніру на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні. Тварина спробувала вгадати, хто стане чемпіоном.