Воротар збірної Росії, який відмовився говорити про війну в Україні, пропустив 8 голів у вирішальному матчі Кубка Стенлі

24,0 т.

Російський воротар Сергій Бобровський, який злякався питання про війну в Україні, встановив особистий антирекорд у плей-оф Кубка Стенлі у Національній хокейній лізі (НХЛ). Голкіпер "Флорида Пантерз" пропустив вісім шайб у вирішальному матчі фіналу турніру, в якому його команда поступилася "Вегас Голден Найтс" – 3:9.

34-річний уродженець Новокузнецька вважався головною надією команди із Флориди. Однак він відверто провалив протистояння із "Вегасом". "Пантерз" підійшли до п'ятого матчу фінальної серії, програючи 1:3 та пропустивши 17 шайб.

"Флориді" треба було лише перемагати, щоби продовжити боротьбу за головний трофей НХЛ. Але "Вегас" ще в першому періоді закинув два голи і продовжив побиття опонента у другій 20-хвилинці (4:1). Команда Бобровського розвалилася у заключному періоді. Росіянин пропустив ще два голи, а ще одна шайба влетіла в порожні ворота після того, як Боброського зняли з гри перед фінальною сиреною.

Бобровський Путін

Таким чином, всього воротар "Флориди" пропустив у фінальній серії 20 голів. Ще три шайби у другому матчі протистояння з "Вегасом" отримав його дублер Алекс Лайон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний чеський хокейний воротар Домінік Гашек записав нове звернення до українців, побажавши їм "гнати російське ла*но".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!