Визначився чемпіон світу з хокею

62,7 т.

Збірна Канади обіграла команду Німеччини та виграла чемпіонат світу з хокею. Фінальний поєдинок у фінському Тампере завершився з рахунком 5:2.

Зустріч розпочалася сенсаційно. Німці, будучи у букмекерів аутсайдером поєдинку, першим відкрили рахунок. На 8-й хвилині відзначився Джон-Джейсон Петерка.

Відразу ж за затримку гри канадці залишилися в меншості, але подвоїти свою перевагу бундестим не змогла, натомість пропустивши шайбу у відповідь.

У другому періоді сценарій повторився: Німеччина вийшла вперед – Канада зрівняла.

Розв'язка настала у третій двадцятихвилинці, коли Бле та Тофолі зняли питання про переможця.

Для "клинових листків" це стало 28-ю перемогою на чемпіонатах світу.

Німці повторили свій успіх 1953 року, коли збірна ФРН посіла друге місце на планетарній першості, що проходила в Цюріху та Базелі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше відбувся матч за "бронзу" ЧС з хокею, який завершився історичною сенсацією, яка зганьбила пропагандистів із Росії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!