Українські хокеїсти влаштували масову бійку

12,1 т.

Гравці білоцерківського "Білого Барса" і донецького "Донбасу" влаштували масову бійку під час матчу спареного 35-36-го туру Української хокейної ліги. Епізод стався за 5 хвилин до закінчення третього періоду.

Після гострого ігрового моменту нерви у хокеїстів не витримали і вони вирішили довести свою правоту на кулаках. "Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Читайте: Канадські хокеїсти зіграли матч в українських вишиванках: опубліковані фото і відео

"Донбас" - "Білий Барс" - 7:3 (1:1, 4:1, 2:1)

Шайби: 1:0Коренчук (Луговий), 13:32,1:1Ядловський (Даниленко, Лісників -більш.), 17:20,2:1Коренчук (Луговий), 20:38,3:1Мостовий (Денискин, Свищев), 22:594:1Костиков (Лялька, Ігнатенко -більш.), 30:20,5:1Свищев (Жовнір), 33:38,5:2Ромащенко (Даниленко, Ядловський), 39:26,6:2Мостовий (Свищев, Ворона), 43:30,6:3Герцик (Ядловський, Даниленко -більш.), 45:21,7:3Ворона (Свищев, Мостовий), 18:51.

Як повідомляв "Обозреватель", недавно неймовірний матч в НХЛ перетворився в брутальне мессіво.